Oferta stolarka

okna PCV i drewniane

W naszej firmie znajdą Państwo szeroką ofertę okien PCV oraz drewnianych. Szczególnie polecamy okna firmy Aluplast z serii profili 4000 i 7000. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Okna dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, które przedstawiamy poniżej,

rolety, markizy, moskitiery

Oferujemy szeroki wybór rolet, markiz i moskitier. Istnieje możliwość montażu rolet wraz z zakupioną stolarką okienna lub aluminiową.

W naszym asortymencie znajdują się produkty fimry Keri, zachęcamy do zapoznanie się z ofertą na stronie www.keri.com.pl.

Polecamy rolety zewnętrzne z asortymentu firmy Mirola. Rolety adaptacyjne SLK 45 to najbardziej uniwersalny i dzięki prostemu montażowi, jeden z najczęściej wybieranych systemów. To system o zastosowaniu zarówno na etapie budowy, jak i do budynków już wykończonych lub remontowanych. Kaseta, pancerz oraz prowadnice rolety wykonane są z lakierowanych profili aluminiowych. Może być montowany w dwojaki sposób: na elewacji budynku i we wnęce okiennej. Firma oferuje również rolety podtynkowe UPK 90, które mogą być stosowane podczas budowy, w trakcie modernizacji budynku (przed ociepleniem) lub przy wymianie okien. Kaseta, pancerz oraz prowadnice rolety wykonane są z lakierowanych profili aluminiowych. Poniżej zdjęcia obu rolet.

drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Nasza firma oferuje także dostęp do stolarki wewnętrznej jak i zewnętrznej. Posiadamy niezbędna wiedzę ale i materiały potrzebne do prezentacji takich drzwi.

Współpracujemy z takimi producentami stolarki wewnętrznej i zewnętrznej jak Pol-skone, DRE, Asilo, Doorsy, CAL czy Invado.

okna dachowe

Nowoczesne i funkcjonalne budynki powinny zapewnić jego mieszkańcom jak najwięcej naturalnego światła. Zastosowanie okien dachowych największych światowych producentów spełnia w zupełności tę rolę. Zapewniamy pełną ofertę okien firm FAKRO, VELUX, ROTO. Odpowiednio dobrane pod względem funkcjonalności i estetyki będą cieszyć użytkownika przez wiele lat. 

W naszej firmie mają Państwo możliwość zakupu również świetlików, wyłazów dachowych oraz schodów strychowych.

Zachęcamy do odwiedzin ekspozycji w naszym salonie, odbioru folderów oraz skorzystania z porad technicznych naszych doradców.

bramy garażowe, przemysłowe, ogrodzenia posesyjne

W naszej firmie mają Państwo możliwość zakupu i montażu bram garażowych i przemysłowych. Ogrodzenia posesyjne to system segmentów i słupków oraz bram przesuwnych, dwuskrzydłowych i furtek. Proponujemy kilkadziesiąt różnych wzorów w kolorach standardowych, specjalnych lub dowolnych z palety RAL, w wymiarach typowych lub na zamówienie. Wszystkie elementy systemu można dowolnie komponować i zestawiać. Ta modułowa budowa pozwala na dopasowanie ogrodzenia do każdej posesji.

Oferujemy serwis wyżej wymienionych produktów przez naszą wykwalifikowaną kadrę.

W ciągłej sprzedaży na stanach magazynowych w wybranych wysokościach posiadamy Panele kratowe VEGA w kolorze RAL 6005 oraz  RAL 7016 (Antracyt).

Dysponujemy programem do projektowanie ogrodzeń, przykładowy rzut z projektu znajduje się w galerii.

zapytaj o wycenę

Dax materiały budowlane | producent stolarki aluminiowej

ul. Katowicka 3
43-186 Orzesze-Gardawice
tel. 32 44 19 920
fax: 32 22 13 102