Materiały budowlane

fundamenty

Od zawsze wiadomo, że jednym z najważniejszych elementów budynku są jego fundamenty. Możemy zaproponować wszystkie materiały potrzebne do jego poprawnego wykonania. Stal zbrojeniową (z możliwością wykonania strzemion), izolacje wodochronne oraz ciepłochronne, bloczki fundamentowe, pustaki szalunkowe, systemy drenarskie oraz kruszywa.

materiały konstrukcyjne - ściany i stropy

Oferujemy materiały do wznoszenia ścian prawie każdego rodzaju, m.in.: ceramika, keramzyt, silikat czy beton komórkowy, czołowych  europejskich i polskich producentów. Zaproponujemy Ci rozwiązania ścian jednowarstwowych lub z dociepleniem, dwu i trzywarstwowych.  Kupując u nas zapewnimy Ci transport i rozładunek na budowie.

kominy

Od dłuższego czasu w budownictwie mieszkaniowym na rynkach europejskich stosuje się gotowe systemy kominowe, które najczęściej objęte są 25-letnią gwarancją. Coraz częściej wymogiem odbioru systemu grzewczego są kominy systemowe, które w kosztach zbliżone są do tych tradycyjnych murowanych z cegły.

Możemy Państwu zaoferować kominy wraz z systemami wentylacji firmy Schiedel, Jawar, Komin Flex lub alternatywnie Wrocławskiego KOM WENT-u.

W zależności od rodzaju opału, jaki będą Państwo stosować do ogrzewania własnego domu, zaproponujemy odpowiedni system ilościowo-materiałowy tegoż  komina na podstawie dostarczonego projektu.

dachy

Nieodzowną częścią domu jest jego dach. Poza walorami technicznymi, które są bardzo ważne, istotne są również walory wizualne czy estetyczne. Posiadamy w ofercie dachówki znanych marek, dachówki zarówno ceramiczne jak i betonowe. Ponadto oferujemy rozwiązania dachów płaskich oraz dachów o niezbyt dużych kątach nachylenia. Możemy zaproponować najlepsze - często tańsze - dopuszczalne rozwiązania, mieszczące się w ramach adaptacji bez zgody projektanta.

Wykonujemy nieodpłatnie kosztorysy dachów wraz z jego składnikami i orynnowaniem - ilościowo wartościowe, na podstawie projektu .

izolacje ciepłochłonne

W dobie ciągle rosnących cen energii wykonanie dobrej izolacji termicznej jest oczywistością. Najczęściej stosowane są izolacje styropianowe, z wełny mineralnej oraz coraz częściej poliuretanów.

Zapewniamy wiele nowoczesnych rozwiązań uzależnionych od potrzeb klienta oraz warunków technicznych.

kostka brukowa

W naszej ofercie znajdziesz galanterię betonową wszelkiego rodzaju tzw. kostkę brukową oraz wyroby zdobiące płoty, elewacje czy nawet wnętrza naszych domów. Nasza oferta obejmuje produkty dla najbardziej zindywidualizowanych, kompleksowych rozwiązań dla domu i ogrodu. Jesteśmy dystrybutorem m.in.: HYDRAT-u Olkusz, BRUK-BET-u Tarnów, AWBUDU.

zapytaj o wycenę

Dax materiały budowlane | producent stolarki aluminiowej

ul. Katowicka 3
43-186 Orzesze-Gardawice
tel. 32 44 19 920
fax: 32 22 13 102