Stolarka oferta

Drzwi wewnętrzne

drzwi dre
Drzwi dobrych wnętrz, to właśnie firma DRE, która cieszy się dobrymi opiniami od ponad 25 lat na rynku. Mnóstwo modeli, wzorów, a dzięki temu możliwość stworzenia własnego unikalnego konspektu drzwi przez klienta. Drzwi ramiakowe są wykonane z płyty MDF. Daje to dużą trwałość i solidność konstrukcji oraz niewrażliwość na wiele oddziaływań zewnętrznych. Firma DRE oferuje drzwi w systemie przylgowym (czyli skrzydło zachodzące na ościeżnice), drzwi z systemem bezprzylgowym (skrzydło zrównane z ościeżnicą) oraz system przesuwny. Ogromna gama kolorów oraz oklein gwarantuje dopasowanie drzwi do Twojego pomieszczenia.
logo drzwi DRE
Gwarancją najwyższej jakości i niezawodności to firma POL-SKONE. Wychodząc naprzeciw oczkiwaniom Klientów, firma stale poszerza swoje oferty, w której znajdziesz mnóstwo róznych modeli. Szeroka rozmaitość kolorów i struktur gwarantują dopasowanie wnętrza w każdym stylu. Znajdziesz drzwi malowane jak i wykończone okleinami naturalnymi oraz syntetycznymi. Firma POL-SKONE jest otwarta na innowacyjność oraz zmiany w zakresie technologii i wzornictwa. Solidna konstrukcja oraz znakomite parametry drzwi to gwarancja bezpieczeństwa, ciszy i spokoju.

Firma PORTA z 25 letnim doświadczeniem na rynku szczyci się znakomitymi produktami, które zachwycają najbardziej wymagających klientów. Różne kolekcje drzwi z PORTY cieszą się mnóstwem zalet.

Wyjątkowa trwałość drzwi, które są odporne na ścieranie, uderzenia, zarysowania i działanie środków chemicznych. Wielowarstwowa konstrukcja drewniana znakomicie wycisza i gwarantuje spokój dla Ciebie i całej rodziny.

Kolekcja VECTORE Premium to rozwiązanie dla tych, którzy stawiają na nowoczesność i design. Daje możliwość zaprojektowania swojego własnego oryginalnego wzoru.

drzwi porta logo

zapytaj o wycenę

Dax materiały budowlane | producent stolarki aluminiowej

ul. Katowicka 3
43-186 Orzesze-Gardawice
tel. 32 44 19 920
fax: 32 22 13 102