Wykończenia wnętrz

W tym dziale znajdziecie Państwo szeroki wybór artykułów i akcesoriów dekoracyjnych oraz wykończeniowych. Szeroka oferta, wiodących w tej dziedzinie firm, pozwoli zaspokoić każdy gust, a dzięki fachowym doradcom potrafimy trafić w upodobania i oczekiwania naszych klientów.

farby

Zapraszamy do skorzystania z bogatej palety kolorystycznej gotowych farb, oraz farb mieszanych.
Z szerokiej gamy kolorów można z łatwością wybrać produkt dla siebie. Dzięki posiadanym przez nas urządzeniom barwiącym jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie.

ochrona drewna

Jak powszechnie wiadomo żadna budowa, czy remont nie może odbyć się bez tak powszechnego i tradycyjnego materiału budowlanego jakim jest drewno.
O trwałości i końcowym efekcie wizualnym drewna stanowi preparat jaki został użyty do jego impregnacji  i wykończenia,
Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom nasza firma oferuje szeroki zakres produktów ochronnych i dekoracyjnych do drewna.

farby i tynki strukturalne

Jeśli chcemy wprowadzić do wnętrz naszych mieszkań, biur przestrzenność i niepowtarzalny efekt dekoracyjny, zapraszamy do skorzystania z bogatej kolekcji struktur i barw systemów dekoracyjnych. Każdy może wybrać coś dla siebie i stworzyć własny design wnętrza.

materiały wykończeniowe

Remontując wnętrze każdy pragnie stworzyć coś niebanalnego, zindywidualizowanego, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty materiałów wykończeniowych nadających wersji końcowej niepowtarzalny wygląd i styl. Proponowane  przez nas panele dekoracyjne Moduloform, tapety Rasch to szansa stworzenia oryginalnego i gustownego wnętrza.

narzędzia

Nasza firma oferuje Państwu również szeroki wybór elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. Profesjonalne narzędzia usprawniają i przyspieszają każdy etap prac remontowo-budowlanych. Wszędzie tam gdzie nie ma możliwości użycia urządzenia zasilanego z sieci energetycznej wykorzystujemy narzędzia ręczne, które również są dostępne w naszej ofercie w szerokim asortymencie.

Nasza oferta skierowana jest szczególnie do budowlańców,warsztatów samochodowych, stolarni, lakierni, ale również dla każdego domowego majsterkowicza.

technika zamocowań

Nieodzownym elementem każdego procesu budowy czy remontu są różnego typu łączniki, kołki, wkręty i śruby. Różnorodność występujących w budownictwie materiałów wymusza zastosowanie odpowiednio dobranych typów zamocowań, które dostępne są w naszej ofercie.

instalacje wodne

Instalacja wodna w domu to układ połączonych przewodów, armatury oraz urządzeń doprowadzających i odprowadzających wodę z pomieszczeń. Oferujemy Państwu szeroki wybór rur i kształtek do wewnętrznej instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej.

sucha zabudowa

Firma Dax oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania do systemów suchej zabudowy. Pod szeroko rozumianym pojęciem kryją się między innymi takie materiały jak profile z blachy stalowej potrzebne do budowy konstrukcji ścianek działowych i sufitów podwieszanych oraz same płyty kartonowo-gipsowe. Wszelkie inne elementy typu wełny mineralne i szklane, masy szpachlowe, narożniki, taśmy antyrysowe, kołki rozporowe, wkręty montażowe dodatkowo uzupełniają całą ofertę.  Możliwości jakie daje nam zabudowa z płyt kartonowo-gipsowych pozwala dowolnie aranżować nowe przestrzenie oraz przebudowywać istniejące pomieszczenia, a fachowe doradztwo naszych pracowników pozwoli zrobić to zgodnie ze sztuką budowlaną.

Zapytaj o wycenę

Dax materiały budowlane | producent stolarki aluminiowej

ul. Katowicka 3
43-186 Orzesze-Gardawice
tel. 32 44 19 920
fax: 32 22 13 102