Stolarka oferta

Okna

IDEAL 4000

System IDEAL 4000 – uniwersalny w swoich zastosowaniach, świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji.

Mocna konstrukcja profili o głębokości zabudowy 70 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. W przypadku renowacji, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła. Wielokomorowa budowa to gwarancja wysokiej izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Logo Aluplast
IDEAL 4000 Round-line

Dla osób szukających wyjątkowych możliwości i kreacji swoich okien powstała natomiast seria Round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.

Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.

Logo Aluplast
IDEAL 7000

System IDEAL 7000 jest nową propozycją dedykowaną dla budownictwa energooszczędnego. Głębokość zabudowy wynosząca 85 mm oraz sześciokomorowa budowa profili gwarantują ponadprzeciętne właściwości izolacyjności termicznej.

System wpisuje się znakomicie w drogę poszukiwania oszczędności energii cieplnej poprzez zwiększenie głębokości kształtowników i liczby wewnętrznych komór.

Seria IDEAL 7000 to przykład synergicznego wykorzystania właściwości profili i szyb zespolonych w celu tworzenia okien charakteryzujących się bardzo niską przenikalnością ciepła. Uzyskany w badaniach współczynnik przenikalności cieplnej profili to U=1,1 W/m2K.

Logo Aluplast
IDEAL 8000

System IDEAL 8000 to połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych dla uzyskania ponadprzeciętnych właściwości, gwarantujących ciepło, ciszę i wyjątkową estetykę okna. To doskonała propozycja dla wszystkich, którzy oczekują komfortu mieszkania na najwyższym poziomie.

W systemie okiennym IDEAL 8000 Twój komfort jest priorytetem. Współczynnik przenikalności cieplnej profili U=1,0 W/m2K, jak również możliwość stosowania energooszczędnych pakietów szybowych szerokości 51 mm pozwala na tworzenie okien charakteryzujących się niską przenikalnością cieplną.

System okienny IDEAL 8000 cechuje również niezwykły, wyrazisty design, który pozwala osiągać oryginalne rozwiązania architektoniczne oraz doskonałe walory estetyczne.

Logo Aluplast
INOUTIC Eforte

System okienny Eforte stworzony z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest poszanowanie naszego naturalnego środowiska i troska o przyszłe pokolenia.

Eforte to system bez kompromisów w zakresie oszczędzania energii; jest innowacyjny i w pełni ekologiczny ( może być poddany recyklingowi ). Unikalna budowa oraz wyjątkowa jakość gwarantuje wieloletni komfort użytkowania. Dzięki możliwościom zastosowania potrójnych szyb zespolonych może być z powodzeniem wykorzystywany w budownictwie pasywnym.

INOUTIC Prestige

Idealna równowaga pomiędzy ekologią, designem i funkcjonalnością to Prestige, system profili okiennych najwyższej jakości. To rozwiązanie dla najbardziej wymagających, dokonujących tylko przemyślanych i racjonalnych wyborów. Doskonałe parametry izolacyjności cieplnej i akustycznej spełniają wszystkie wymogi i nowoczesnego budownictwa, a wyjątkowy design podkreśla prestiż budynku.

Prestige w komfortowy i funkcjonalny sposób jest w stanie sprostać najróżniejszym wymaganiom, tak aby bezproblemowym użytkowaniem można było się cieszyć przez wiele lat.

INOUTIC Arcade

System profili okiennych Arcade to sprawdzona technologia i wysoka jakość za przystępną cenę. Dzięki swoim klasycznym kształtom Arcade doskonale wpisuje się zarówno w budynki o nowoczesnej, jak i tradycyjnej architekturze, a bogata paleta 40 kolorów zadowoli najbardziej wymagających Klientów.

W systemie Arcade dobre parametry izolacji termicznej sprawiają, że dzięki oszczędności na kosztach ogrzewania, inwestycja ta zwraca się bardzo szybko.

An example of a long message.It is even possible to add a few html tags.Links!

zapytaj o wycenę

Dax materiały budowlane | producent stolarki aluminiowej

ul. Katowicka 3
43-186 Orzesze-Gardawice
tel. 32 44 19 920
fax: 32 22 13 102