Stolarka oferta

Bramy

Bramy segmentowe Wiśniowski to olbrzymia gama rozwiązań zamknięcia garażu. Trzy klasy bram segmentowych to doskonałe rozwiązanie dla każdego klienta, który wybierze coś dla siebie. Bramy Wiśniowski UniPro, UniTherm oraz PRIME osiągają najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu. Nowoczesny design wraz z elegancją i prostotą oraz szeroką ofertą wzorów i kolorów pozwoli Ci dostosować bramę do Twoich potrzeb, a innowacyjne rozwiązania umożliwiają zastosowanie bram w każdych warunkach.
Bramy Wieśniowski
Bramy przemysłowe Wiśniowski tworzone z myślą o ergonomii, bezpieczeństwie, trwałości i niezawodnym działaniu. Doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach użytkowania, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Solidna konstrukcja to pewność, że brama sprosta nawet najbardziej ekstremalnym warunkom pracy. Systemy bezpieczeństwa minimalizują wszelkie oznaki ryzyka, a nowoczesny design pozwoli dobrać bramę do Twoich potrzeb.
Bramy Wieśniowski

Bramy uchylne Wiśniowski to jedne z najbardziej popularnych i sprawdzonych bram na rynku. Gwarancją trwałości są zabezpieczenia antykorozyjne. Zapomnisz o kłopotach związanych z naprawami dzięki sprawdzonym rozwiązaniom. Dla większego komfortu można wyposażyć bramę w silnik ze zdalnym sterowaniem. Brama jest dostępna w wielu opcjach dostosowanych do Twoich potrzeb.

Bramy Wieśniowski

Bramy roletowe Wiśnowski to perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy cenią komfort, trwałość oraz estetykę. Wszystkie bramy roletowe Wiśniowski wyposażone są w napęd, dzięki czemu otwieramy i zamykamy bramę jednym kliknięciem na nadajniku co zapewnia komfort niezależnie od warunków pogodowych.

Zyskujesz dodatkową przestrzeń w garażu i na podjeździe, gdyż kurtyna bramy nawija się na wał do skrzynki, przez co zyskujemy również miejsce pod sufitem.

Bramy Wieśniowski

zapytaj o wycenę

Dax materiały budowlane | producent stolarki aluminiowej

ul. Katowicka 3
43-186 Orzesze-Gardawice
tel. 32 44 19 920
fax: 32 22 13 102