Aluminiowe zadaszenia tarasu

FENIKS

Dzięki modelowi Fenix możesz dosłownie zamienić dach tarasu w luksusowy pokój w ogrodzie w krótkim czasie i cieszyć się ogrodem i tarasem przez cały rok. Tworzysz nowe miejsce w swoim domu, że tak powiem, gdzie spotykamy się wewnątrz ale na zewnątrz.

Szklane drzwi są dostępne w różnych wysokościach i długościach, mogą działać w trzech do sześciu rzędach i nie mają ramek; Oferują one zatem nieograniczony widok na ogród. Ponadto przesuwna szklana ściana chroni również przed wiatrem i pogodą. Dzięki czemu możesz cieszyć się uczuciem przebywania na świeżym powietrzu nawet przy złej pogodzie.

Nasze przesuwne szklane ściany doskonale nadają się również do przeszkleń balkonowych. Przesuwna szklana ściana na balkonie zapewnia, że możesz cieszyć się tą przestrzenią na świeżym powietrzu jeszcze dłużej i zachować swobodę wyboru, czy zostawić ściany otwarte czy zamknięte.

Oprócz standardowych paneli szklanych, Deponti posiada również szklane panele z polerowanym uchwytem 50 mm w swoim programie. Pasujący, dwustronny uchwyt przykręcany jest standardowo objęty zakresem dostawy. Tworzy to szklaną ścianę z doskonale pasującym i luksusowym uchwytem.

Szklane ściany przesuwne mogą być opcjonalnie wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak uchwyty klejone, szczotki i zabieraki. Kliknij tutaj, aby zobaczyć możliwości.

Dax materiały budowlane | producent stolarki aluminiowej

ul. Katowicka 3
43-186 Orzesze-Gardawice
tel. 32 44 19 920
fax: 32 22 13 102